Prestavba a rekonštrukcia bytu, domu zodpovedne, spoľahlivo a príjemne. Prešov, Lipany, Sabinov, Stará Ľubovňa


Prejdi na obsah

O nás

Sme viacerí živnostníci, ktorí sa rozhodli ponúknuť Vám svoje skúsenosti a svoje odborné znalosti. Keďže sme viacerí, vieme sa špecializovať na viaceré oblasti ako kúrenárstvo, vodoinštalatérstvo, murárske a maliarske práce a ďalšie činnosti, ktoré vykonávame a vieme Vám teda ponúknuť v kombináciu s dobrou cenou aj vysokú úroveň vyhotovenia.

Máme dlhoročnú prax v oblastiach súvisiacich s úpravou interiérov bytov a domov podľa požiadaviek zákazníka tak, aby vyhovovali súčasnej dobe a potrebám.

Naša prax zahŕňa aj krajiny Európskej únie a zabezpečila nám nové poznatky, pracovné postupy a pracovné návyky tak, aby náš zákazník bol vždy spokojný!

K rekonštrukciám, prestavbám či stavebným úpravám sa staviame vždy:
-
zodpovedne (tak akoby sme pracovali na stavbe v naších vlastných obydlí)
-
kvalitne (keďže žiadna práca v stavebníctve sa nerobí na krátke obdobie, uvedomujeme si vážnosť tohto procesu aj pre Vás)
-
samostatne (tak aby od prijatia Vašej zákazky ste sa nemuseli už o nič starať)
-
rýchlo (práce sú spojené s určitým obmedzením Vášho priestoru a preto sa snažíme zákazku kvalitne vypracovať čo najskôr bez zbytočného zdržiavania)

Veríme, že s našou prácou budete spokojní, pretože každý náš projekt sa snažíme uskutočniť podľa týchto zásad a za každú prácu ručíme vlastným menom!


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu